Kadeřnictví

Kadeřnický salon studioPART je vám k dispozici pouze na objednání na tel. čísle +420 737 259 730. V salonu jsou prováděny pouze dámské kadeřnické služby.

Aktuální ceník kadeřnických služeb:

Ceník dámských kadeřnických služeb platný od 1. 9. 2020

Ve vlasovém studiu kadeřnictví&styl nabízíme kompletní servis s individuální péčí o zákazníka. Naším partnerem je firma WELLA PROFESSIONALS s jejíž podporou vycházejí naše střihy z aktuálních módních trendů.

V dnešní uspěchané době, by si každý měl dopřát relaxaci a hýčkání vlasů. Profesionální péče o vlasy, by se měla stát nedílnou součástí vašeho života. Mimo běžných služeb nabízíme podpůrné kůry pro zhušťování, růst a tvorbu vlasů, regeneraci vlasů poškozených

• Poradíme Vám jak o vlasy správně pečovat.
• Naučíme Vás jak v domácích podmínkách udržovat vlasy tak aby jste vždy vypadali, jako by jste odcházeli právě od nás.
• Zvolíme spolu s Vámi střih po případě barvu tak, aby vše tvořilo neodolatelný celek.
• Našim cílem je, aby jste vždy odcházeli od nás spokojení, zrelaxovaní a usměvaví.
Délka a střih vlasů vám tvarují obličej, barva ovlivní odstín pleti. Ke každému věku a rysům obličeje dokážeme přizpůsobit účes. Správnou volbou barvi a střihu lze „ubrat“ roky a výsledný efekt může častokrát mít stejný účinek jako plastická operace.
Přijďte se nechat odborně hýčkat do našeho vlasového studia PART. Služby pro vás zajišťujeme s profesionální kosmetikou a trvale školenou obsluhou v aktuálních módních trendech.

Dárkové šeky
V naší provozovně můžete zakoupit dárkové šeky pro obdarování svých blízkých. Pro objednání šeků přejděte na hlavní stranu. šeky jsou připraveny jako dárkový balíček, nebo na určitou částku s logem služby.