Pedikúra


v našem studiu pedikúra&styl nabízíme kompletní péči o nohy

PEDIKÚRA KLASICKÁ MOKRÁ

Dopřejte svým nohám pravidelnou profesionální péči. Lázeň s přidáním aromatické mořské soli zbaví nohy únavy a pomůže k snadnějšímu odstranění ztvrdlé kůže. Základní ošetření lze doplnit peelingem a masáží.
Nezapomeňte, že prevence je lepší než léčba, pedikúra Vašim nohám zajistí dobrou službu v dalších letech.

Krásné a zdravé nohy

Pedikúru a péči o vaše chodidla jsme pozvedli na kvalitativní úroveň. Příjemné ošetření sterilními nástroji, aplikace profesionální kosmetiky.

Využijte možnosti sobotního provozu za přirážku 20% z původní ceny.

Pedikúra je u nás tak příjemná, že při ní dokážete příjemně relaxovat

Proč mají ženy chodit na pedikúru?
Chodidla by měla být růžová a nehty zastřiženy do stejného tvaru. Zdravé nehty jsou lesklé. Na chodidlech žen se objevují otlaky, které jsou většinou následkem nošení módní obuvi a je potřebné navštívit pedikúru.

Pánská pedikúra
Muži mají pevnější kůži, větší chodidla a jejich obuv tolik nepodléhá módním trendům. Muži si více potrpí na pohodlí. Nehty mají tvrdší a často si je příliš zastřihávají.
Víme co muži potřebují.

Absolutní hygiena

Pro zachování absolutní hygieny používáme v provozovně Pedikúra pro sterilizaci nástrojů horkovzdušný sterilizátor Melag s nucenou cirkulací vzduchu.
Námi používaný přístroj je mnohem účinnější než běžně používané sterilizátory bez nucené cirkulace vzduchu. Odborníci již několik let poukazují na sníženou účinnost procesu kvůli „kapsám“ studeného vzduchu, které ve sterilizátorech bez nucené cirkulace vznikají.

Technické parametry sterilizátoru Melag.
Outside dimensions: Width: 31 cm x Depth: 39.5 cm x Height: 26 cm
Inside dimensions: Width: 19.5 cm x Depth: 29.5 cm x Height: 7.4 cm
Volume: 4 litres
Maximale Beladung: 2 kg
Power supply: 230 Volt, 50 Hz, 650 Watt
Weight: 12 kg

Pro nejvyšší kvalitu péče a vaši maximální pohodu používáme v naší provozovně nejmodernější generaci výrobků péče o pokožku .

PARAFÍNOVÁ LÁZEŇ A ZÁBAL = lokální termoterapie.
Termoterapie je jednou z nejstarších přírodních terapií.
Teplota tekutého parafínu při aplikaci je kolem cca 55°C. Parafin se na chodidla nanáší v několika vrstvách. Parafínové zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky. Běžně se aplikují v lázních především na oblast páteře, kloubů a svalů.Parafínové zábaly působí jako mini-sauna, využívá se pozvolného předávání suchého tepla z parafínu k hloubkovému prohřátí, které vyvolá reakce termoregulačního typu, v důsledku toho dochází k zlepšení prokrvení ošetřeného místa a tím k stimulaci regenerace tkání, uvolnění svalových spazmů, je urychlen metabolismus a zvyšuje se odolnost organismu. Parafínové zábaly napomáhají nejen k uvolnění a snížení bolesti pohybového aparátu, ale mají blahodárný účinek na celé tělo, cítíte se uvolněně, účinek je rychlý a dostavuje se vysoký a okamžitý kosmetický efekt – pokožka je sametově hebká.
INDIKACE LOKÁLNÍ APLIKACE TEPLA:
problémy pohybového systému poúrazového, nebo degenerativního původu,artrózy,chronická revmatoidní artritida a další postižení především drobných kloubů končetin.

SPA PEDIKÚRA BAHNO Z MRTVÉHO MOŘE PŘÍMO Z IZRAELE

Teplé bahno z mrtvého moře lze použít při ošetření kloubních a svalových obtíží, nemoci pohybového aparátu a při revmatismu.

Mořské bahno je určeno jak pro částečné zábaly, tak také pro zábaly celého těla a díky svým absorbujícím vlastnostem čistí a vyhladí strukturu pokožky i vlasů. Působí účinně proti otokům. Je to přípravek 100% přírodního původu a pochází z hlubin Mrtvého moře.Obsah minerálních látek a stopových prvků podporuje organismus ve vylučovacím procesu. Aktivuje se prokrvení a regenerarční síly organizmu.

Zábal se aplikuje v nahřáté formě na nohu klienta a postupně vmasírovává do kůže, na vmasírované bahno se přiloží mikrotenová folie a noha se zabalí .  Po dobu 25 minut se nechá působit nahřáté minerální bahno na noze klienta. Jedná se o velmi příjemnou a léčebně učinnou terapii.

 

Lázeň pro nohy z magnézia z Mrtvého moře

Magnézium odstraňuje zrohovatělou kůži a její zarudnutí. Magnézium zpomaluje proces stárnutí pokožky a uklidňuje nervovou soustavu, posiluje kosti a nehty, urychluje buněčný metabolismus.

Přírodní pedikúra s profesionálními přípravky, které díky svému složení zajistí maximální efekt regenerace a relaxace. Zároveň stimulují zpětný krevní a lymfatický oběh, hydratatují a zjemňují pokožku nohou a zabraňují tvorbě mozolů.
Dopřejte lázně i svým nohám!

Otevřeno: pondělí až pátek od 16.00 do 19.00 hod. V sobotu od 8.00 do 13.00 hod.

Dárkové šeky
V naší provozovně můžete zakoupit dárkové šeky pro obdarování svých blízkých. Pro objednání šeků přejděte na hlavní stranu.

PŘED ZAHÁJENÍM PEDIKÉRSKÝCH PRACÍ PROSÍM O SDĚLENÍ VÁŽNĚJŠÍCH ZDRAVOTNÍCH OBTÍŽÍ (poruchy tlaku, cukrovka, krvácivost, křečové žíly, těhotenství)
Klienti s plísněmi nebo bradavicemi nemohou být ošetřeni !!!

CENÍK

PEDIKŮRA BEZ OŠETŘENÍ NEHTŮ

– Koupel
– Ošetření zrohovatělé kůže drobných otlaků .

– Mírná masáž s regeneračním krémem, nebo s masážní emulzí . 100 Kč

PEDIKŮRA ZÁKLADNÍ

– Koupel
– Ošetření zrohovatělé kůže drobných otlaků .
– Ošetření nehtových valů a ošetření nehtů .
– Mírná masáž s regeneračním krémem, nebo s masážní emulzí . 130 Kč

PEDIKŮRA PRO ZANEDBANÉ NOHY

– Koupel
– Ošetření zrohovatělé kůže, otlaků a ošetření popraskaných chodidel
– Ošetření nehtových valů a ošetření nehtů .
– Mírná masáž s regeneračním krémem, nebo s masážní emulzí  150 Kč

Parafínový zábal nohou 200 Kč ( je nutné si  službu předem objednat )

SPA PEDIKÚRA bahno z Mrtvého moře přímo z IZRAELE  230 Kč
( je nutné si  službu předem objednat )

Lázeň pro nohy z magnézia z Mrtvého moře 75 Kč

Drobné úkony :

Ošetření zarůstajícího nehtu + desinfekce 15 Kč
Odlakování nehtů 30 Kč
Ošetření kuřího oka 30 Kč
Peeling spojený s pedikúrou 60 Kč
Peeling 100 Kč