Pedikúra


v našem studiu pedikúra&styl nabízíme kompletní péči o nohy

PEDIKÚRA KLASICKÁ MOKRÁ

Dopřejte svým nohám pravidelnou profesionální péči. Lázeň s přidáním aromatické mořské soli zbaví nohy únavy a pomůže k snadnějšímu odstranění ztvrdlé kůže. Základní ošetření lze doplnit peelingem a masáží.
Nezapomeňte, že prevence je lepší než léčba, pedikúra Vašim nohám zajistí dobrou službu v dalších letech.

Krásné a zdravé nohy

Pedikúru a péči o vaše chodidla jsme pozvedli na kvalitativní úroveň. Příjemné ošetření sterilními nástroji, aplikace profesionální kosmetiky.

PARAFÍNOVÁ LÁZEŇ A ZÁBAL = lokální termoterapie.
Termoterapie je jednou z nejstarších přírodních terapií.
Teplota tekutého parafínu při aplikaci je kolem cca 55°C. Parafin se na chodidla nanáší v několika vrstvách. Parafínové zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky. Běžně se aplikují v lázních především na oblast páteře, kloubů a svalů.Parafínové zábaly působí jako mini-sauna, využívá se pozvolného předávání suchého tepla z parafínu k hloubkovému prohřátí, které vyvolá reakce termoregulačního typu, v důsledku toho dochází k zlepšení prokrvení ošetřeného místa a tím k stimulaci regenerace tkání, uvolnění svalových spazmů, je urychlen metabolismus a zvyšuje se odolnost organismu. Parafínové zábaly napomáhají nejen k uvolnění a snížení bolesti pohybového aparátu, ale mají blahodárný účinek na celé tělo, cítíte se uvolněně, účinek je rychlý a dostavuje se vysoký a okamžitý kosmetický efekt – pokožka je sametově hebká.
INDIKACE LOKÁLNÍ APLIKACE TEPLA:
problémy pohybového systému poúrazového, nebo degenerativního původu,artrózy,chronická revmatoidní artritida a další postižení především drobných kloubů končetin.

SPA PEDIKÚRA BAHNO Z MRTVÉHO MOŘE PŘÍMO Z IZRAELE

Teplé bahno z mrtvého moře lze použít při ošetření kloubních a svalových obtíží, nemoci pohybového aparátu a při revmatismu.

Mořské bahno je určeno jak pro částečné zábaly, tak také pro zábaly celého těla a díky svým absorbujícím vlastnostem čistí a vyhladí strukturu pokožky i vlasů. Působí účinně proti otokům. Je to přípravek 100% přírodního původu a pochází z hlubin Mrtvého moře.Obsah minerálních látek a stopových prvků podporuje organismus ve vylučovacím procesu. Aktivuje se prokrvení a regenerarční síly organizmu.

Zábal se aplikuje v nahřáté formě na nohu klienta a postupně vmasírovává do kůže, na vmasírované bahno se přiloží mikrotenová folie a noha se zabalí .  Po dobu 25 minut se nechá působit nahřáté minerální bahno na noze klienta. Jedná se o velmi příjemnou a léčebně učinnou terapii.

Lázeň pro nohy z magnézia z Mrtvého moře

Magnézium odstraňuje zrohovatělou kůži a její zarudnutí. Magnézium zpomaluje proces stárnutí pokožky a uklidňuje nervovou soustavu, posiluje kosti a nehty, urychluje buněčný metabolismus.

Přírodní pedikúra s profesionálními přípravky, které díky svému složení zajistí maximální efekt regenerace a relaxace. Zároveň stimulují zpětný krevní a lymfatický oběh, hydratatují a zjemňují pokožku nohou a zabraňují tvorbě mozolů.
Dopřejte lázně i svým nohám!

PŘED ZAHÁJENÍM PEDIKÉRSKÝCH PRACÍ PROSÍM O SDĚLENÍ VÁŽNĚJŠÍCH ZDRAVOTNÍCH OBTÍŽÍ (poruchy tlaku, cukrovka, krvácivost, křečové žíly, těhotenství)
Klienti s plísněmi nebo bradavicemi nemohou být ošetřeni !!!