Relaxace


Využijte naší relaxační zóny studio&relax a zdraví k odpočinku nebo cvičení
K vyčkání na sjednané služby je vám k dispozici subtropický skleník se vzduchem obohaceným solí z mrtvého moře.  Infrasauna – prohřívárna svalů. Sjednejte si bahenní nebo voskové zábaly nohou a rukou. Dopřejte si vibrační plošinupro uvolnění nohou, nebo perličkovou lázeň pro nohy.

Pokud při čekání chcete pálit kalorie využijte možnosti zacvičit si s vibrogymem. Poradíme vám jak na to základní instruktáží.
Za 10 minut spálíte až 700 Kcal! cena – jen 30 Kč
• Efektivní zeštíhlení a zpevnění celého těla
Účinné spalování tuků
• Redukce celulitidy
• Zrychlení metabolismu
• Zvýšení hustoty kostní dřeně
• Zlepšení rovnováhy, koordinace,
flexibility a pohyblivosti
• Detoxikace – odstranění toxických látek
z těla a kyseliny mléčné (po výkonu)
• Pozitivní vliv na nervovou soustavu
a proti stresu
Cvičení je naprosto bezpečné a vhodné pro všechny věkové kategorie bez vážnějších zdravotních komplikací

Ukažte partnerovi svůdné křivky
Za jednu návštěvu spálíte až 700 Kcal! Cvičení vyžaduje jen velmi malou námahu. Při pravidelném cvičení je dosaženo obdivuhodných výsledků .

Hubnoucí balančně – vibrační plošina:
Tato vibrační plošina je řešením pro spalování tělesného tuku. Používání tohoto přístroje podnítí zvýšení metabolismu a tím pokračuje spalování tuku, i když bylo cvičení dokončeno.

Jak to funguje:
Metoda vibračního tréninku byla vyvinuta v Rusku na počátku sedmdesátých let minulého století a velmi v těchto letech přispěla k úspěchu národního olympijského týmu. V ruském vesmírném programu byla proto tato technologie využívána v boji proti negativním účinkům stavu beztíže na svaly a kosti (osteoporóza) kosmonautů.
Dnes představuje vibrační trénink nedílnou součást ve zdravotnickém a fitness průmyslu. Funguje na principu vytváření vibrací, které jsou přenášeny do těla. Tento proces vyvolává v trénovaném svalu myotatický neboli napínací reflex. Svaly se samovolně stahují 30-45 krát za vteřinu v závislosti na zvoleném nastavení. Jedním z příkladů napínacího reflexu je reflex, který zkoumá lékař, když klepe kladívkem pod koleno pacienta. Stehenní sval se napne zcela samovolně.
Pomocí vibrací se procvičí téměř 100% svalů v těle, na rozdíl od konvenčních tréninkových metod, které dosahují pouze 40 až 55%. Kompletní cvičení trvá pouhých 10 minut. Cvičení vyžaduje jen velmi malou námahu a nevyvolává u uživatele pocení, což z něj činí ideální trénink, který vám umožní věnovat se své běžné činnosti s minimálními komplikacemi.
Přínosy a využití:
Vibrační plošinu lze považovat za klíčový nástroj při zlepšování tělesné kondice a výkonu. Používáním vibrační plošiny dosáhnete až o 30% vyššího nárůstu svalové síly než u jiných forem cvičení. A to za podstatně kratší dobu. Cvičení je velice šetrné, v kombinaci s kratší dobou jím strávenou jsou potom klouby, vazy a šlachy vystaveny podstatně menší zátěži. Umožní vám nejen zhubnout, ale prospěje i vaší pleti, krevnímu oběhu a pomůže odstranit celulitidu.